Enter Air


Opinie: 2

  1. Zakupiłam bilety w Enter Air i przy zakupie nie mozna bylo opcji na bagaż rejestrowany. Kierunek Gran Canaria. Była zakladka pod tytułem limit bagażu. Oznacza to, ze moge zabrać bagaż 5 kg. Czy do bacgazu podrecznego mogę zabrać torebkę damską.

  2. Mam fatalne doświadczenie z firmą w zakresie reklamacji zniszczonego bagażu. Nie uznają stanu faktycznego , czyli złamanego stelaża dna walizki a wyczytują ze zdjęcia ,iż jest to popsute kółko! w oparciu o raport PIR sporządzonym w porcie lotniczym. Niestety nie mogłam zweryfikować co pracownica wpisało w ten raport, mimo iż pokazywałam uszkodzenie. Diagnoza eksperta w Polsce , do którego poszłam z walizką aby opisał faktyczne uszkodzenie (zapłaciłam 44,00 zł, mam rachunek itd) nie jest brane pod uwagę przez Custioner Care Department Enter Air Sp. z o.o.
    Szkoda faktycznie jest nienaprawialna, Pan Custioner twierdzi ,że to kółko i mogą mi zapłacić 40 zł za naprawę. prosiłam o wskazanie fachowca , który za tę cenę naprawi to co jest nienaprawialne.
    Sprawa jeszcze nie zakończona .

Dodaj opinię

E-mail tylko do wiadomości redakcji (nie będzie widoczny) *